Valkas novads

Valkas novada kopas vadītājs
Vents Armands Krauklis, Mob: 26555955
e-pasts: valka@vidzemespartija.lv

Vidzemes partijas saraksta kandidāti 2013. gada pašvaldību vēlēšanās
Vents Armands Krauklis, ievēlēts
Unda Ozoliņa, ievēlēta
Maruta Stabulniece, ievēlēta
Aivars Ikšelis, ievēlēts
Ernests Lībietis, ievēlēts
Ivars Noviks, ievēlēts
Agris Simulis, ievēlēts
Vita Bērziņa, ievēlēta
Andis Sula, ievēlēts
Aivis Klaips
Māris Koops
Sergejs Kuncevičs
Valdis Rogainis
Kristīne Simonova
Ligita Sīmane
Liene Skruode
Māris Stalis
Ligita Ziemiņa

Vidzemes partijas Valkas novada kopa sirsnīgi sveic vienu no partijas
dibinātājām Kristīni Simonovu ar meitiņas Martas piedzimšanu!

 

 

 

PĀRRUNĀ ZVĀRTAVĀ DARĀMO!

Vidzemes partijas Valkas novada  kopas vadība pārrunājusi situāciju un darāmo Zvārtavas pagastā. Šis pagasts ir attālākais no Valkas, ar vismazāko iedzīvotāju skaitu, sliktu sabiedriskā transporta satiksmi un ceļu stāvokli. Sarunā piedalījās viens no jaunākajiem Vidzemes partijas dibināšanas kopsapulces dalībniekiem- zvārtavietis Jānis Zālītis ,kurš pērn bija vēl ģimnāzists ,bet šogad uzsācis studēt biznesa vadību Rīgā. Jānis nevēlas saraut saites ar savu dzimto pagastu ,gluži otrādi- aktīvi palīdzēt tā izaugsmē. Saruna bija gana produktīva, ir aktivitātes ,kuras Vidzemes partija atbalstīs jau tagad ,bet vēl vairāk varēs panākt ja pēc pašvaldību vēlēšanām partijas pārstāvji nonāks novada vadībā.

371 IEDZĪVOTĀJS PARAKSTĀS PAR BANKAS SAGLABĀŠANU!

Swedbank Latvija valdes priekšsēdētājam Mārim Mančinskim un Valkas novada domes priekšsēdētājam Kārlim Albergam nosūtīta 371 iedzīvotāju parakstīta vēstule ar aicinājumu neslēgt Hipotēku bankas filiāli Valkā, jo tajā ir lielisks ,zinošs kolektīvs, filiāle atrodas pašā pilsētas centrā un ir ērti pieejama gan valcēniešiem, gan pilsētas viesiem, slēdzot filiāli iedzīvotājiem nepaliktu izvēles iespējas ,jo pilsētā paliktu vien vienas bankas struktūrvienība(vēl nesen bija četras). Tā kā Swedbanka nopirka Hipotēku bankas komercdaļu vēstulē aicināts turpināt Hipotēku bankas darbu Valkā līdzšinējā apjomā (pilns bankas pakalpojumu spektrs),līdzšinējās telpās.

Parakstu vākšanu organizēja Vidzemes partijas Valkas novada kopa un biedrība „Atbalsts Valkai” un iedzīvotāju atsaucību biedrības aktīvisti vērtē kā vidēju. Jāatzīst, ka daudzi cilvēki nesaprot ekonomiskās likumsakarības un ja problēma viņus tieši neskar-nav gatavi iesaistīties.

Vents Armands Krauklis

 

Atbildēt